Temizlik Kapıda

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Alanında uzman ve referanslı yüzlerce çalışanımız ile sizlere yaşanabilir alanlar bırakıyoruz.
1.

EV TEMİZLİĞİ

Temizlik Kapıda çatısı altında, onlarca başvuru arasından temizlik konusunda deneyimli ve işinde uzman personelleri birçok testten ve eğitim sürecinden geçirerek sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buluşturuyoruz. Bu dev, işinde ehil, referanslı hizmet ekibimiz ile eviniz ve sizin için en iyisini yapmak için buradayız. Yapmanız gereken online olarak size özel hazırlanmış en kapsamlı başvuru formunu doldurarak kalite ve hijyeni ayağınıza çağırmak.

2.

OKUL TEMİZLİĞİ

Okullar sadece yavrularımızın eğitim gördükleri yerler değildir. Aynı zamanda gününün büyük bir bölümünü etkileşim içerisinde geçirdiği, koşup oynadığı, ortak alanlarda sosyal aktiviteler ile kendini geliştirdiği yerlerdir. Temizlik Kapıda bu ortak alanlarda ve diğer tüm kullanım alanlarında okullarımızın her türlü salgın bakteri ve virüslerden arınmasını ve yavrularımızın hijyen içerisinde kaliteli eğitim almasına destek olmaktadır.

3.

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastaneler yaşam alanımız içerisinde en hijyenik en steril ortamlar olmak zorundadır. Binlerce insanın aynı gün içerisinde girip çıktığı, her türlü bakteri ve virüsün kolayca yayılabileceği ortak alanlarda da dahil olmak üzere, özel hasta bakım odaları, yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelerin temizliğini alanında en az 10 yıllık tecrübeli ekibimizle yapıyoruz.

4.

OFİS TEMİZLİĞİ

Günümüzde firmalar iş yükünü azaltıp, şirket verimliliğini arttırmak adına diğer kurumsal hizmetlerin yanı sıra temizlik için de profesyonel hizmet desteği almaktadır. Tesis, ofis, rezidans, fabrika, bina gibi alanlarda profesyonel personel kadrosu ve sektörel deneyimiyle kurumsal temizlik hizmeti sağlayan Temizlik Kapıda, müşterilerine yüksek standartlarda hijyen sağlayarak, ortam temizliğini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

5.

RESTAURANT TEMİZLİĞİ

Gıda Hijyeni, gıdanın kullanım amacı dikkate alınarak tehlikenin kontrole alınması ve gıdanın insanlar tarafından tüketiminin uygunluğunun sağlanması için, gerekli her türlü önlem ve koşullar olarak tanımlanmaktadır. Temizlik Kapıda olarak hedefimiz restaurantlarınızın bu hijyen standartlarına hizmet vermesidir.

6.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikalar birçok insanın bir arada çalıştığı ve buna bağlı olarak temizlik ve hijyenin önemli olduğu yerlerdir. Temizlik Kapıda tarafından sunulan fabrika temizlik hizmetinin kapsamı; işletmenin büyüklüğü ve durumuna göre değişmekte, dolayısıyla kullanılan personel sayısı, kimyasal ve ekipmanlar farklılaşmaktadır. Projelere göre belirlenen uygun endüstriyel temizlik ürünleri ve ekipmanların kullanıldığı operasyon süreçleriyle; fabrikalarda sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulmasına destek verilmektedir.

7.

BANKA ŞUBESİ TEMİZLİĞİ

Temizlik Kapıda şubelerde daimi çay/temizlik personeli, personel yedekleme, ekstra genel temizlik, ofis destek hizmetleri vermektedir. Bankacılık temizlik operasyonu kapsamında; şube temizliği, cam ve tabela temizliği, halı/ koltuk/jaluzi temizliği, dış cephe ve inşaat temizliği gibi hizmetler alanında uzmanlaşmış kadromuz tarafından verilmekte olup, yüksek hijyen standartları gözetilerek, maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

8.

MOBİL KAPICILIK

Mobil kapıcılık, yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler nedeni ile sabit kapıcı istihdam edemeyen veya etmek istemeyen binaların temizlik, çöp toplama, asansör temizliği, bahçe bakımı gibi rutin yapılması gereken işleri yapmak üzere kurulmuş bir sistemdir.

9.

AVM TEMİZLİĞİ

Her geçen gün sayıları artan AVM’lerde ziyaretçilerin beklentisi, yüksek güvenlik önlemleri olması gerektiği kadar, hijyenik ve bakımlı ortamlar sağlanmasıdır. Alışveriş merkezlerindeki yoğun ziyaretçi sirkülasyonundan dolayı tüm ortak alanların, yürüyen merdivenlerin, yeme-içme katlarının, dış cephe ve iç cephe camlarının en iyi şekilde temizlenmesi Temizlik Kapıda’nın başlıca iş hedefleri arasındadır. Özellikle bulaşıcı hastalıkların önlenmesi ve hijyen hassasiyeti gözetilerek tuvalet temizliklerinin yapılması, iş planlamalarının, denetlemenin, personel eğitimlerinin ve iş takibinin en iyi şekilde yapılması Temizlik Kapıda’yı kurumsal temizlik hizmetleri alanında ayrıştırmaktadır.